Reidar Aulie färglitografi

170222

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Man till häst i landskap, signerad Reidar Aulie, färglitografi, 47x55 cm

Reidar Aulie färglitografi

Budhistorik (10 bud)
637708
750
637749
700
637708
650
637747
600
637708
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.