Reidar Aulie färglitografi

170221

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Pojke i drömslandskap, signerad Reidar Aulie, färglitografi, 47x54 cm

Reidar Aulie färglitografi

Budhistorik (18 bud)
636934
1 400
636898
1 300
633931
636894
633931

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.