Olle Bonniér färglitografi

170217

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier -59, litografi, HC 19/30, 44x57 cm

Olle Bonniér färglitografi
Budhistorik (16 bud)
635895
635530
950
629699
900
635527
900
629699
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.