Lars Lerin olja

170214

LERIN, Lars (född 1954): "Första snön", signerad och daterad L Lerin 76, olja på duk, 22x14 cm vardera, samramade, rammått 26x33 cm

Konst, Måleri

Lars Lerin olja

Budhistorik (10 bud)
636846
9 200
636850
9 000
636846
8 800
634799
8 600
636845
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.