Ragnar Johnasson oljemålning

170212

JOHANSSON, Ragnar (1913-1997): Motiv från Funäsdalen, monogramsignerad RJ, olja på duk, 32x81 cm

Konst, Måleri

Ragnar Johnasson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
636772
636750
636750
636143
750
635800
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.