Raoul Ubac färglitografi

170210

UBAC, Raoul (1910-1985): Komposition, signerad R. Ubac i trycket, färglitografi, 37x27,5 cm

Raoul Ubac färglitografi

Budhistorik (2 bud)

630295
626692

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.