Georges Braque litografi

170205

BRAQUE, Georges (Frankrike 1882-1963): Komposition, osignerad litografi, 38x27,5 cm

Georges Braque litografi

Budhistorik (17 bud)
636023
635451
627055
635450
950
627055
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.