Spegel 1800-tal

170204

SPEGEL, 1800-talets slut, bronserad dekor, 87x81 cm

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
635565
1 400
635562
1 300
635561
635483
635560

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.