Pierre Tal-Coat litografi

170203

TAL-COAT, Pierre (Frankrike 1905-1985): Komposition, signerad TC, litografi, 38x27,5 cm

Ändringar/tillägg
Signerad i trycket

Pierre Tal-Coat litografi

Budhistorik (17 bud)
636090
636101
636090
636099
950
636090
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.