Carl Magnus Lindqvist

170199

LINDQVIST, Carl Magnus (1884-1977) (2): Vinterlandskap, signerade och daterade C.M. Lindqvist 1917, blandteknik, 26x49 cm vardera

Konst, Måleri

Carl Magnus Lindqvist

Budhistorik (15 bud)
636954
3 200
627576
636951
627576
2 600
636708
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.