Virginia Larsson akvarell

170195

LARSSON, Virginia (1844-1893): Mor med barn, signerad Virginia Larsson Rom, akvarell, 47x38 cm

Konst, Måleri

Virginia Larsson akvarell

Budhistorik (13 bud)
635194
2 400
634894
635193
634894
1 900
635192
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.