Sigrid Wahlström oljemålning

170189

WAHLSTRÖM, Sigrid (1888-1984): Fiskstilleben, signerad Sigrid Wahlström, olja på duk, 40x47 cm

Konst, Måleri

Sigrid Wahlström oljemålning

Budhistorik (27 bud)
636982
5 400
636979
5 200
636981
5 200
636979
5 000
636980
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.