Harald Klinkowström oljemålning

170188

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Skator i snön, signerad och daterad H Klinckowström -42, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (18 bud)
636771
636769
636393
636010
950
635967
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.