Lars-Olov Wiberg oljemålning

170185

WIBERG, Lars-Olov (född 1944): Hundarna i rum - ur Hundtämjaren, signerad och daterad LO Wiberg -78, olja på duk, 94,5x102 cm

Konst, Måleri

Lars-Olov Wiberg oljemålning

Budhistorik (9 bud)
636905
636880
636016
635830
635753

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.