Bo Yson Sjöberg oljemålning

170179

SJÖBERG, Bo Yson (1915-1994): "Vid Klara sjö", signerad BYS, olja på pannå, 24x28 cm

Konst, Måleri

Bo Yson Sjöberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
636313
1 600
626743
634062
626743
628362

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.