Reidar Aulie litografi

170172

AULIE, Reidar (Norge, 1904-1977): Vinterlandskap, signerad och numrerad Reidar Aulie 115/360, färglitografi, 39x45 cm

Reidar Aulie litografi
Budhistorik (13 bud)
636739
636744
636739
750
636743
700
636739
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.