Matbord 1900-tal

170163

MATBORD, med två iläggsskivor, 1900-tal, höjd 74,150x100 cm

Bruksslitage.

Matbord 1900-tal

Budhistorik (22 bud)
643869
2 400
643870
643869
643860
1 900
643537
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.