Sam Uhrdin oljemålning

170159

UHRDIN, Sam (1886-1964): Interiör med flickor vid härden, signerad och daterad Sam Uhrdin -43, olja på duk, 73x92 cm

Ställvisa krackeleringar

Konst, Måleri

Sam Uhrdin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
636106
5 400
634679
5 200
635475
5 000
634679
4 800
635473
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.