Lars Lerin träsnitt

170157

LERIN, Lars (född 1954): Familjen, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 22,5x14,5 cm, rammått 52,5x37,5 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (23 bud)
636717
2 800
636714
2 600
636689
2 400
636712
2 400
636689

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.