Lars Lerin grafiskt blad

170153

LERIN, Lars (född 1954): Fyren, signerad och daterad L Lerin 94, träsnitt, 16,5x23,5, rammått 35,5x40 cm

Lars Lerin grafiskt blad

Budhistorik (21 bud)
636498
4 400
636160
4 200
636497
4 200
636160
636495
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.