Lars Lerin grafiskt blad

170150

LERIN, Lars (född 1954): Segelbåtar, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 17x28 cm, rammått 33x41 cm

Lars Lerin grafiskt blad

Budhistorik (23 bud)
636694
2 800
636632
2 600
636690
2 600
636632
2 400
636523

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.