Lars Lerin träsnitt

170149

LERIN, Lars (född 1954): "Mostrarnas tid X", signerad och daterad Lars Lerin 94, e.t 4/15, färgträsnitt, 15x28 cm, rammått 31,5x47,5 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (15 bud)
636677
636421
636676
1 900
636421
1 800
636671
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.