Engelsk konstnär 1800-tal

170136

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, Får i vinterlandskap, olja på duk, signerad C Wilde, 31x46 cm

Konst, Måleri

Engelsk konstnär 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
636686
11 500
636681
11 000
636680
10 500
636667
10 000
636678
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.