Lars Lerin träsnitt

170130

LERIN, Lars (född 1954): Familjeporträtt, signerad och daterad L Lerin 94, e.t, träsnitt, 15x10,5 cm, rammått 23x15,5 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (12 bud)
635880
1 400
636629
1 300
635880
636526
635880
850

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.