Lars Lerin träsnitt

170128

LERIN, Lars (född 1954): Till bords - familjeporträtt, signerad och daterad Lars Lerin 94, e.t 1/10, träsnitt, 15x17,5 cm, rammått 20x24 cm; med dediktation "Till Yngve"

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (23 bud)
635940
1 700
635878
1 600
635932
1 600
635878
635930
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.