Lars Lerin träsnitt

170126

LERIN, Lars (född 1954): Figurer vid husgavel, signerad och daterad L Lerin 94, e.t 12/15, träsnitt, 12,5x17 cm, rammått 18,5x24,5 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (20 bud)
636595
1 600
636646
636595
1 400
636642
1 300
636595

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.