Lars Lerin träsnitt

170122

LERIN, Lars (född 1954): Vinterbild med gård, signerad och daterad L Lerin 94, 3/10 e.t, träsnitt, 10x15 cm, rammått 15x20 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (26 bud)
636616
2 800
636387
2 600
633371
2 400
632432
632373

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.