Lars Lerin träsnitt

170119

LERIN, Lars (född 1954): Minnen, signerad och daterad L Lerin 86, färgträsnitt, 31x19,5 cm

Lars Lerin träsnitt

Budhistorik (12 bud)
636589
1 700
636586
1 600
636585
636583
1 400
636582
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.