Bord barockstil

170115

BORD, 1 par, med stenskiva, barock-stil, förgyllda, höjd 80, 140x73 cm
Proveniens: Stafsund, Ekerö

Skador, lösa delar, skivorna ej tillhörande

Bord barockstil

Budhistorik (50 bud)
644127
60 000
644126
58 000
644124
56 000
644123
54 000
644121
52 000

Slutpris SEK:
60 000
5 748 EUR, 6 750 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.