Bengt Lindström pastell

170108

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Husgavlar, signerad och daterad Bengt Lindström 1951, pastell/krita, 41x63 cm

Konst, Måleri

Bengt Lindström pastell

Budhistorik (4 bud)

634111
1 800
633980
1 700
633905
1 600
626451

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.