Bengt Lindström pastell

170107

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Vid hamnen, signerad och otydligt daterad Bengt Lindström , pastell/krita, 46x59 cm

Konst, Måleri

Bengt Lindström pastell

Budhistorik (12 bud)
634340
4 400
634336
4 200
634330
634328
3 800
633974
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.