Nils Carlstedt oljemålning

170106

CARLSTEDT, Nils (1898-1980): Stilleben, signerad och daterad Nils Carlstedt 1924, olja på duk, stämpel på spännram a tergo kopia efter orginal i Nationalmuseum, 100x127 cm

Konst, Måleri

Nils Carlstedt oljemålning

Budhistorik (6 bud)
634067
1 300
633243
633151
633150
900
632973

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.