Lars Theodor Billing oljemålning

170105

BILLING, Lars Theodor (1817-1892): Skogslandskap med jänta, signerad LT Billing, olja på duk, 53x80 cm

Dubblerad

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
634259
634304
3 800
634259
3 600
634303
3 400
634259
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.