Målning 1900-tal

170093

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap med bykyrka, olja på duk, 28x35 cm

Konst, Måleri

Målning 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
634337
634326
750
634326
700
634332
650
634326
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.