Dick Beer oljemålning

170091

BEER, Dick (1893-1938): Sittande dansös, signerad och daterad Dick Beer 1916, olja på duk uppklistrad på pannå, 97x84 cm, intyg samt två utställningskataloger medföljer

Konst, Måleri

Dick Beer oljemålning

Budhistorik (28 bud)
636452
14 500
636449
14 000
636451
14 000
636449
10 500
636441
10 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.