Emmastol 1800-tal

170089

EMMASTOL, 1800-talets andra hälft, senare klädsel

Emmastol 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
629258
2 400
634350
629258
634348
1 900
629258
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.