Pastell 1900-tal

170077

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vid kakelugnen, signerad Anna S....man, pastell på papper uppfodrad på pannå, 41x33,5 cm

Konst, Måleri

Pastell 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
634028
1 600
632621
632621
1 400
634009
1 300
632621
600

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.