Butiksdisk 1960/70-tal

170072

BUTIKSDISK/KÖPMANNADISK, 1960/70-tal, lådor i trä, höjd 95, 127x65 cm

Nyckel saknas, bruksslitage

Butiksdisk 1960/70-tal

Budhistorik

2013-02-18 kl 17:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.