Stig Claesson färglitografi

170070

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): "Globen", signerad Stig Claesson, 110/300, färglitografi, 43x58 cm

Stig Claesson färglitografi

Budhistorik (20 bud)
637676
1 400
637680
1 300
637676
637677
637676

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.