Sven Erixson färglitografi

170068

ERIXSON, Sven X-et (1899-1970): Bergslandskap med figurer, signerad X-et, 213/360, färglitografi, 36x45 cm

Sven Erixson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
637646
1 300
634989
634989
637075
634989
600

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.