Litografiskt tryck

170065

LITOGRAFISKT TRYCK efter förlaga daterad 1836, Napoleon med hov, 53x73 cm

Skador, fläckar

Litografiskt tryck
Budhistorik (7 bud)
632647
750
635928
700
632647
650
627547
600
632646
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.