Sven Lidberg oljemålning

170063

LIDBERG, Sven (1944-2009): Pojke och snögubbe, signerad S Lidberg, olja på pannå, 22,5x14,5 cm

Konst, Måleri

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
630626
629875
1 900
629618
1 700
628914
1 600
628732
1 400

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.