Fotografier bl a på Drottning Victoria

170061

FOTOGRAFIER, 2 st., föreställande Drottning Victoria bärandes stråldiademet resp. Ingeborg av Danmark med prinsessan Astrid, TRYCK, föreställande Prinz Eugen, LITOGRAFI, porträtt av Gustav VI Adolf, signerad Lars Johansson, nr 8/400, MÅLNING, porträtt av kvinna i röd klänning, 1800-tal, 17,5x14 cm

Skador, fläckar

Budhistorik (9 bud)
636479
850
636459
636459
700
634398
650
636457
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.