Wilhelm Julius Weidig oljemålning

170055

WEIDIG, Wilhelm Julius (1837-1918): Kustlandskap, signerad och daterad Julius Weidig 1910, olja på duk, 32x52 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
630085
500
634261
450
630085
629241
624267

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.