Bertil Wahlberg oljemålning

170054

WAHLBERG, Bertil (1923-80): Motiv från Paris, signerad Wahlberg, olja på duk, 100x70 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
634150
634155
1 400
634150
1 300
634149
632634

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.