Bertil Wahlberg oljemålning

170052

WAHLBERG, Bertil (född 1923): Monaco, signerad Wahlberg, olja på duk, 80x200 cm

Konst, Måleri

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (26 bud)
634251
4 800
634249
4 600
634247
4 400
634237
4 200
634237

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.