Tekoppar Kina 1700-tal

170039

TEKOPPAR på fat, 1700-tal, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, fat 6+2, koppar 7 st

Hårsprickor och nagg

Orientaliskt, Porslin

Tekoppar Kina 1700-tal

Budhistorik (3 bud)

633373
625681
625678

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.