Fällbord 1800-talets början

170023

FÄLLBORD, 1800-talets början, fanérat med alrot, bonad pelarfot, höjd 72, 89x88 cm

Skador och lagningar

Fällbord 1800-talets början

Budhistorik (11 bud)
641669
900
641276
850
641668
641276
600
641000
550

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.