Fällbord 1800-talets början

170021

FÄLLBORD, 1800-talets början, fanérat med alrot, bonad pelarfot, höjd 73, 89x88 cm

Smärre skador

Fällbord 1800-talets början

Budhistorik (5 bud)
641390
641268
450
640964
633021
632831

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.