Gerda Wallander olja

170019

WALLANDER, Gerda (1862-1926): Spegelsalongen - interiör från Gustav III:s paviljong på Haga, signerad och daterad G. Wallander Haga 1912, olja på duk, 58x71 cm

Konst, Måleri

Gerda Wallander olja

Budhistorik (8 bud)
641045
1 600
640790
640788
638856
635005
700

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.